Parallax Toolkit (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: Size
bg: Размер

en: None
bg: Не

en: Are you sure you want to delete the block %name?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете блок %name?

en: The block %name has been removed.
bg: Блок  %name беше премахнат.

en: Block description
bg: Описание на блока

en: system
bg: система
