Parallax Toolkit (7.x-2.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Size
bn: সাইজ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Width
bn: প্রস্থ
