Parallax Toolkit (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Size
bs: Veličina

en: None
bs: Nijedan

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Are you sure you want to delete the block %name?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati blok %name?

en: The block %name has been removed.
bs: Blok %name je obrisan.

en: Block description
bs: Opis bloka
