Parallax Toolkit (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: Size
da: Størrelse

en: None
da: Ingen

en: Background Image
da: Baggrundsbillede

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Are you sure you want to delete the block %name?
da: Ønsker du at slette blokken %name?

en: The block %name has been removed.
da: Blokken %name fjernet.

en: Block description
da: Beskrivelse

en: Ensure that each block description is unique.
da: Garantér at hver blokbeskrivelse er unik.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
da: En kort beskrivelse af din blok. Beskrivelsen bruges på <a href="@overview">siden med blokindstillingerne</a>.
