Parallax Toolkit (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Size
eo: Grandeco

en: None
eo: Neniu

en: Are you sure you want to delete the block %name?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la blokon %name?

en: The block %name has been removed.
eo: La bloko %nomo estas forigita.

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: system
eo: sistemo
