Parallax Toolkit (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Size
et: Suurus

en: None
et: Puudub

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Are you sure you want to delete the block %name?
et: Kas soovid kindlasti kustutada ploki %name?

en: The block %name has been removed.
et: Plokk %name on kustutatud.

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: system
et: süsteem

en: Ensure that each block description is unique.
et: Kontrolli, et iga ploki kirjeldus oleks unikaalne.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
et: Ploki kirjeldus, kuvatud  <a href="@overview">Plokkide administreerimise leheküljel</a>.
