Parallax Toolkit (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Size
eu: Tamaina

en: None
eu: Bat ere ez

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Are you sure you want to delete the block %name?
eu: Ziur zaude %name blokea ezabatu nahi duzula?

en: The block %name has been removed.
eu: %name blokea ezabatu da.

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: system
eu: sistema
