Parallax Toolkit (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Size
gl: Tamaño

en: None
gl: Ningún

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Are you sure you want to delete the block %name?
gl: Está seguro de querer eliminar o bloque %name?

en: The block %name has been removed.
gl: Quitouse o bloque %name.

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: system
gl: sistema

en: Ensure that each block description is unique.
gl: Asegúrese de que a descrición de cada bloque é único.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
gl: Unha breve descrición do seu bloque. Úsase na <a href="@overview">páxina de administración de bloques</a>.
