Parallax Toolkit (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Size
he: גודל

en: None
he: ללא

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Are you sure you want to delete the block %name?
he: האם אתם מעוניינים למחוק יחידת מידע בשם %name ?

en: The block %name has been removed.
he: הבלוק %name הוסר.

en: Block description
he: תיאור הבלוק

en: system
he: מערכת

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
he: תיאור קצר של התיבה. יוצג ב<a href="@overview">עמוד ניהול התיבות</a>.
