Parallax Toolkit (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Are you sure you want to delete the block %name?
hy: Դուք վստա՞հ եք որ ցանկանում եք ջնջել %name բլոկը:

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: system
hy: համակարգ
