Parallax Toolkit (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Size
lv: Izmērs

en: None
lv: Nav

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties dzēst bloku %name?

en: The block %name has been removed.
lv: Bloks %name aizvākts.

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: system
lv: sistēma

en: Ensure that each block description is unique.
lv: Pārliecinieties, ka katra bloka apraksts ir unikāls.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
lv: Īss bloka apraksts. Tiek lietots <a href="@overview">Bloku administrācijas lapā</a>.
