Parallax Toolkit (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: None
mn: Байхгүй

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: system
mn: систем
