Parallax Toolkit (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: The block %name has been removed.
ne: %name ब्लक हटाईएको छ

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्
