Parallax Toolkit (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Cancel
fa: لغو

en: Size
fa: اندازه

en: None
fa: هیچ

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Block description
fa: توضیحات قالبک
