Parallax Toolkit (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Size
ps: كچه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى
