Parallax Toolkit (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: Size
sr: Величина

en: Block description
sr: Опис блока
