Parallax Toolkit (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Size
te: కొలత

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: system
te: వ్యవస్థ
