Parallax Toolkit (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: None
ug: يوق

en: Background Image
ug: تەگلىك سۈرىتى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: system
ug: سېستىما
