Parallax Toolkit (7.x-2.4) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Background Image
es: Imagen de fondo

en: Add item
es: Añadir elemento

en: Identifier
es: Identificador

en: system
es: sistema
