Parallax Toolkit (7.x-2.4) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Add item
fi: Lisää kohta

en: Selector
fi: Valitsin

en: Identifier
fi: Tunnistin

en: system
fi: järjestelmä
