Parallax Toolkit (7.x-2.4) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Background Image
fr: Image d'arrière-plan

en: Remove item
fr: Retirer l'élément

en: Add item
fr: Ajouter un élément

en: Selector
fr: Sélecteur

en: Identifier
fr: Identifiant

en: system
fr: système
