Parallax Toolkit (7.x-2.4) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: None
is: Engin

en: Background Image
is: Bakgunnsmynd

en: Add item
is: Bæta við hluta

en: Identifier
is: Aðgreinir

en: system
is: kerfi
