Parallax Toolkit (7.x-2.4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Remove item
it: Elimina elemento

en: Add item
it: Aggiungi voce

en: Selector
it: Selettore

en: Identifier
it: Identificativo

en: system
it: sistema
