Parallax Toolkit (7.x-2.4) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: None
ja: なし

en: Background Image
ja: 背景画像

en: Add item
ja: 項目を追加

en: Selector
ja: セレクター

en: Identifier
ja: 識別子

en: system
ja: システム
