Parallax Toolkit (7.x-2.4) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: None
nl: Geen

en: Remove item
nl: Item verwijderen

en: Add item
nl: Item toevoegen

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: system
nl: systeem
