Parallax Toolkit (7.x-2.4) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: None
pl: Brak

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Remove item
pl: Usuń element

en: Add item
pl: Dodaj element

en: Selector
pl: Selektor

en: Identifier
pl: Identyfikator
