Parallax Toolkit (7.x-2.4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: None
ru: Нет

en: Background Image
ru: Фоновое изображение

en: Remove item
ru: Удалить элемент

en: Add item
ru: Добавить пункт

en: Selector
ru: Селектор

en: Identifier
ru: Идентификатор

en: system
ru: система

en: Background Size
ru: Размер фона
