Parallax Toolkit (7.x-2.4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: None
vi: Không có

en: Background Image
vi: Ảnh nền

en: Add item
vi: Thêm mục

en: Identifier
vi: Định danh

en: system
vi: hệ thống
