Parallax Toolkit (7.x-2.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Block description
am: የጥምር ማብራሪያ
