Parallax Toolkit (7.x-2.4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Add item
ar: أضف رابطا

en: Selector
ar: المنتقي

en: Identifier
ar: المعرف

en: system
ar: النظام
