Parallax Toolkit (7.x-2.4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: None
da: Ingen

en: Background Image
da: Baggrundsbillede

en: Add item
da: Tilføj menupunkt

en: Selector
da: Vælger

en: Identifier
da: Identifikator
