Parallax Toolkit (7.x-2.4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: None
he: ללא

en: Add item
he: הוספת שורה בתפריט

en: Selector
he: סלקטור

en: Identifier
he: מזהה

en: system
he: מערכת
