Parallax Toolkit (7.x-2.4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: None
id: Tiada

en: Add item
id: Tambah pokok menu

en: Selector
id: Pemilih

en: Identifier
id: Pengenal

en: system
id: sistem
