Parallax Toolkit (7.x-2.4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: None
lv: Nav

en: Add item
lv: Pievienot elementu

en: Selector
lv: Selektors

en: Identifier
lv: Identifikators

en: system
lv: sistēma
