Parallax Toolkit (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Size
sk: Veľkosť

en: None
sk: Žiadne

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť blok %name?

en: The block %name has been removed.
sk: Blok %name bol odstránený.

en: Block description
sk: Popis bloku

en: system
sk: systém

en: Ensure that each block description is unique.
sk: Uistite sa, že je každý popis bloku jedinečný.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
sk: Stručný popis tohto bloku. Je použitý na stránke <a href="@overview">Správa blokov</a>.
