Parallax Toolkit (7.x-2.4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Add item
tr: Öğe ekle

en: Selector
tr: Seçici

en: Identifier
tr: Tanımlayıcı

en: system
tr: sistem
