Parallax Toolkit (7.x-2.4) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: None
uk: Немає

en: Background Image
uk: Зображення тла

en: Remove item
uk: Вилучити елемент

en: Add item
uk: Додати елемент

en: Selector
uk: Вибір

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: system
uk: система
