Parallax Background (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Middle
da: Midt

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre
