Parallax Background (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Middle
fr: Milieu

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Delete element
fr: Supprimer un élément

en: Elements where Parallax Effect will be added
fr: Éléments sur lesquels l'effet Parallaxe sera ajouté

en: New element
fr: Nouvel élément

en: The element have been deleted.
fr: L'élément a été supprimé.
