Parallax Background (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Middle
gl: Medio

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita
