Parallax Background (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Middle
he: אמצע

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין
