Parallax Background (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Middle
id: Tengah

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan
