Parallax Background (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Middle
nl: Midden

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Delete element
nl: Element verwijderen
