Parallax Background (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Middle
oc: Mitan

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita
