Parallax Background (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Middle
pl: Środek

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo
