Parallax Background (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Middle
eu: Erdian

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
