Parallax Background (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Middle
hu: Közép

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Delete element
hu: Elem törlése
