Parallax Background (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Middle
pt: Meio

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita
