Parallax Background (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Middle
sk: Stredný

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo
