Parallax Background (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
